IOV-training: Aandachtsgebieden omgevingsveiligheid
28 januari 2019

De cursus bestaat uit twee onderdelen: één bijscholingsdag en één terugkomdag. Diegene die in 2018 al de eerste bijscholingsdag hebben gevolgd kunnen zich opgeven voor de terugkomdag. De mensen die in 2018 geen bijscholingsdag hebben gevolgd kunnen zich opgeven voor de bijscholingsdag.
Doelgroep
De bijscholing is bedoeld voor professionals op het gebied ruimtelijke ordening en externe veiligheid vanuit bevoegde gezagen, veiligheidsregio’s, omgevingsdiensten en adviesbureaus.
Kosten
Er zijn geen kosten aan de bijscholing verbonden. De bijscholing wordt vergoed uit het programma impuls omgevingsveiligheid (IOV). Alleen als een deelnemer niet komt of zich te laat afmeldt zullen onkosten in rekening gebracht worden. Het is wel mogelijk om een vervanger naar de bijscholing te sturen.
Meer informatie over de bijscholingsdag en de terugkomdag en de aanmeldformulieren kun je vinden via de links onderaan de pagina op de Relevant website.
Overig nieuws
- 28 jan 2019 IOV-training: Aandachtsgebieden omgevingsveiligheid
- 11 dec 2018 VVM kenniscafe over PGS Nieuwe Stijl
- 23 okt 2018 Jaarcongres Relevant 2018
- 17 jul 2018 Relevant: Bijscholing aandachtsgebieden omgevingsveiligheid
- 16 apr 2018 Training PGS 31
- 13 mrt 2018 PGS-website aangepast
- 20 feb 2018 Europese conceptnorm voor crisismanagement beschikbaar voor commentaar
- 11 mei 2017 Nieuwe voorzitter PGS
- 01 feb 2017 NEN lanceert platform Industrie en Veiligheid
- 01 feb 2017 Nieuwe PGS 15 in Activiteitenregeling en PGS 15, 29 en 32 in Mor